Masca – soutěska na Tenerife: video

Soutěska Masca patří mezi často navštěvované přírodní zajímavostí ostrova Tenerife. My jsme sem přijeli na vlastní pěst, ale Masca je také cílem organizovaných výletů z pobřežních letovisek, takže se sem může podívat i plážový turista. Cesta soutěskou Masca (Barranco de Masca) začíná v horské vesničce Masca, odkud postupně klesá až k moři na pláž Playa de Masca. Odtud je možno se nechat odvést lodí do Los Gigantes, druhou možností je už jen výstup stejnou cestou zpátky. Video a fotky ze soutěsky Masca jsou doplňkem článku o dovolené na Tenerife, kde si dozvíte více i o cestě soutěskou.

Video a fotky byly pořízeny při návštěvě Tenerife v říjnu 2013. Co jsem různě viděl a četl, v jiných ročních období to tam bude asi zelenější.

Video ze soutěsky Masca

 Fotogalerie ze soutěsky Masca

Kam dál – související články

Kam ještě dál?

Plánujete cestu na Tenerife a nemáte ještě vše zařízené? Možná vám pomohou následující odkazy:

  • Dovolená.cz – prodává zájezdy německých i českých cestovek. Při našich cestách byl zájezd s německou CK při nákupu na poslední chvíli výhodnější, než kupovat letenky a zařizovat ubytování samostatně.
  • TravelPortal.cz – prodává zájezdy českých cestovek.
  • Booking.com – preferujete-li zařizování ubytování přes Booking.

Za rezervaci provedenou po prokliku některého z těchto odkazů získám drobnou provizi z prodeje. Pokud vám článek pomohl, můžete takto přispět na provoz tohoto webu a dodat mi energii k sepisování zkušeností z dalších cest. Vás to samozřejmě nic stát nebude.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *