PR-TF 35: Trasa na Tenerife

PR-TF 35 – to je označení turistické trasy nebo spíše skupiny tras na Tenerife, nedaleko města La Orotava. Dají se najít i pod jménem Mamio – Pinolere. Při hledání map trasy, kterou jsme zde v říjnu 2013 prošli, jsem na internetu nenašel lepší mapu, než tu, kterou jsem si na výchozím místě (La Caldera) vyfotil. Takže se o fotku, původně pořizovanou jen jako podklad pro další dohledávání, podělím i zde…

Mapa trasy PR-TF 35

Z GPS záznamu našeho výletu je vidět, že jsme žlutě vyznačenou hlavní trasu PR-TF 35 neprošli v celé její délce. Při návratu k autu zaparkovanému u La Caldera jsme si cestu zkrátili po modré trase označené jako PR-TF 35.1, která v tomto místě vedla společně s dálkovou trasou GR 131. Více i o tomto výletu je popsáno v souhrnném článku o dovolené na Tenerife. Podívat se můžete i na další informace o Tenerife.

Kam dál – související články

Kam ještě dál?

Plánujete cestu na Tenerife a nemáte ještě vše zařízené? Možná vám pomohou následující odkazy:

  • Dovolená.cz – prodává zájezdy německých i českých cestovek. Při našich cestách byl zájezd s německou CK při nákupu na poslední chvíli výhodnější, než kupovat letenky a zařizovat ubytování samostatně.
  • TravelPortal.cz – prodává zájezdy českých cestovek.
  • Booking.com – preferujete-li zařizování ubytování přes Booking.

Za rezervaci provedenou po prokliku některého z těchto odkazů získám drobnou provizi z prodeje. Pokud vám článek pomohl, můžete takto přispět na provoz tohoto webu a dodat mi energii k sepisování zkušeností z dalších cest. Vás to samozřejmě nic stát nebude.